محتوا محتوا

حماسه ای دیگر؛


روحانیون، طلاب، کسبه، بازاریان، کارمندان، دانشجویان، دانش آموزان، بسیجیان و اقشار مختلف مردم تفت با حضور با شکوه خود مشت محکم دیگری بر دهان اسکتبار جهانی زدند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، مردم متدین، انقلابی و همیشه در صحنه تفت از ساعت 9 صبح امروز یکشنبه با حضور خیابان، مسیر  5 کیلومتری پارک شهر تا حسینیه امام(ره) تفت را راهپیمایی و اقدامات اخیر فتنه گران، آشوبگران و دخالت ها و حمایت های بیگانگان بویژه آمریکا را از این حوادث محکوم کردند

امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، فرمانده انتظامی شهرستان و جمعی دیگر از مسئولان تفتی در صف اول راهپیمایی با حضور و صلابت اقدامات اخیر را محکوم کردند.

همچنین حضور اقشار مختلف مردم از روحانیون، طلاب، کسبه، بازاریان، کارمندان، دانشجویان، دانش آموزان و بسیجیان شکوه این راهپیمایی را بیشتر کرده بود.

راهپیمایی کنندگان با سردادن شعار هایی چون «هم غزه، هم لبنان، جانم فدای اسلام»، «ما همه با هم هستیم مطیع رهبر هستیم»،«ما اهل کوفه نیسیتیم علی تنها بماند»،«مرگ بر اسرائیل»،«مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر آل سعود و انگلیس» صدای خود را به گوش جهانیان رساندند.

همچنین پلاکاردهایی نظیر «بصیرت، بصیرت»، «مرگ بر فتنه گر» و «ای رهبر آزاده، اماده ایم ، اماده» جلوه خاصی را داشت

در پایان راهپیمایی کنندگان با تجمع در حسینیه امام(ره) در قطعنامه سراسری فتنه گری ها را اخیر را محکوم کردند.

 امام جمعه تفت نیز در سخنانی با تشکر از حضور با شکوه و با صلابت مردم تفت، گفت: در این روزها ملت ایران با حضور دوباره و حماسی خود به جهانیان نشان داد که پشتوانه انقلاب اسلامی ایران ثمره خون هزاران شهید است.

حجت الاسلام ابوالقاسم غفوری، افزود: اگر ملت ایران احساس کند که دشمنان قصد براندازی این نظام را دارند با همه وجود وارد صحنه خواهند شد و اثری از منافقین، بیگانگان، سلطنت طلبان و ... نخواهد ماند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای شکل گرفت که ما با نظام جمهوری اسلامی زمینه سازی ظهور را فراهم کنیم، تصریح کرد: ای دشمنان و ای استکبار و ای آمریکا و ایادی اش بدانید ما پرچم این انقلاب و این نظام را به دست صاحب اصلی یعنی حضرت صاحب عصر(عج) تحویل خواهیم داد و در دفاع از آن تا پای جان خواهیم ایستاد.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.