محتوا محتوا

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت:

پایگاه‌های بسیج تفت، پایگاه امداد و حافظ سلامت می شوند


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت از عملیاتی شدن طرح ویژه هر پایگاه مقاومت بسیج مسجد محور بعنوان پایگاه امدادگران و حافظان سلامت بسیج محله خبر داد.

سید مصطفی آقایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، ازعملیاتی شدن طرح ویژه هر پایگاه مقاومت بسیج مسجد محور بعنوان پایگاه امدادگران و حافظان سلامت بسیج محله خبر داد گفت: با اتخاد تصمیماتی که در قرارگاه پدافند زیستی ناحیه تفت صورت گرفت و نیز تعامل و هماهنگی بوجود امده بانهادها ودستگاه های متولی مساجد شهرستان، همه پایگاه های مقاومت بسیج و مساجد محلات شهرستان تفت با تیم بندی و سازماندهی انجام شده جهت خدمت و انجام امور پیشگیری و اگاه سازی جهت مقابله با ویروس منحوس کرونا به میدان می آیند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت افزود: در این طرح مساجد و پایگاه های بسیج با یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از پنجشنبه ۱۵ آبان عملیاتی  و هر پایگاه با توجه به ظرفیت و توان و عرصه اولویت دار و مورد نیاز در محلات برنامه های خود را شروع می کند و  تا مساعد شدن شرایط این ماموریت ادامه دارد.

وی ادامه داد: در این طرح ۶۰ پایگاه بسیج برادر بصورت ویژه و ۴۰ پایگاه پشتیبان خواهران در مسجد های مشخص شده محله، برنامه های آمران سلامت، رفع الودگی و گندزدایی معابر و اصناف، نظارت بهداشتی اماکن، کمک مومنانه، توزیع بسته های معیشتی و سلامت، مراقب و همراه بیمار و سالمندان، دوخت ماسک وگان پزشکی، کمک کار کادر درمان، اگاه سازی خانواده‌ها، امنیت و سلامت محله، با نظارت کارشناسان بهداشت محلات و همکاری مسولین محلی و همیاری خیرین بزرگوار انجام خواهند داد.

آقایی ابراز کرد: در این طرح سراسری خواسته شده از تمام ظرفیت محلات و مسئولین دستگاه‌های متولی وامامان جمعه و جماعات، بخشداران ،شهرداران و دهیاران استفاده شود.

وی تصریح کرد: فعالان اجتماعی و فرهنگی، مردم و ساکنین محلات می توانند با ارایه ایده و راهکارهای موثر و نیز حضور در این رزمایش سراسری، امدادگران و حافظان سلامت بسیج محلات را یاری کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.