محتوا محتواحضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رضوان الله تعالی علیه پس از عمری مجاهدت و مبارزه برای اعتلای ایران به دیدار معبود شتافت.

میرخلیلی بخشدار نیر در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله و إنا إليه راجعون
مجاهد و مبارز نستوه، چهره پرفروغ اسلام و انقلاب و ایران، حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رضوان الله تعالی علیه پس از عمری مجاهدت و مبارزه برای اعتلای ایران به دیدار معبود شتافت.
آیت الله هاشمی رفسنجانی از چهره هایی است که چه پیش از انقلاب و چه پس از آن همواره نقشی ممتاز و بی نظیر در پیروزی و تداوم انقلاب داشت و همواره در تنگناها و بحران‌ها گره گشا و منادی اعتدال و میانه روی بود.
بى‌تردید نقش و خدمات برجسته و بی بدیل این شخصیت ممتاز در دوران مبارزه، دفاع مقدس، سازندگی، اصلاحات و صبوری در برابر هتک حرمت ها و بی مهری‌ها و ایستادن به پای عهد خود با مردم نام ایشان را بر تارک افتخارات این مرز و بوم برای همیشه‌ی تاریخ جاودان خواهد ساخت.
در این برهه از زمان که جامعه نیازمند منش و روش چنین پيش كسوتانی برای تحقق خواست و اراده مردم است این ضایعه دردناک خسرانی بزرگ است.
مصیبت بزرگ ارتحال یار دیرین امام و رهبری را به ملت شریف ایران، رهبر معظم انقلاب، ریاست محترم جمهور، خانواده محترم و تمامی دوستداران ایشان تسلیت عرض می کنم و از خدای متعال برای آن مرحوم همنشینی با اولیای الهی و امام و شهیدان مسئلت دارم.

سید روح ا… میرخلیلی
بخشدار نیر
۲۰دیماه۱۳۹۵
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.