محتوا محتوا

امام جمعه نصرآباد:


امام جمعه دهستان نصرآباد شهرستان تفت گفت: به برکت انقلاب اسلامی ایران، کشور ما تنها در علم هوا وفضا در جایگاه برتر کشوری حضور دارد بلکه پیشرفت های کشور در همه زمینه ها بی نظیر بوده است.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، امام جمعه دهستان نصرآباد شهرستان تفت در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به سالروز بیعت همافران با انقلاب اسلامی، به بازخوانی بیانات امام خمینی (ره) در جمع همافران نیروی هوایی پرداخت.

 حجت الاسلام قانعی گفت: تصمیمات بجا و مدبرانه رهبر کبیر انقلاب اصلی‌ترین عامل در استعفای بختیار و پیروزی انقلابی با ویژگی ها ممتاز یعنی جمهوریت و اسلامیت و الگو بودن آن برای دیگر ملت‌های دنیا بود.

وی به روز ملی فناوری فضایی در چهاردهم بهمن ماه هم اشاره کرد و گفت: به برکت انقلاب اسلامی ایران، کشور ما تنها در علم هوا وفضا در جایگاه برتر کشوری حضور دارد بلکه پیشرفت های کشور در همه زمینه ها مثال زدنی است

قانعی امام جمعه دهستان نصرآباد خطبه اول نماز را به فضایل حضرت زهرا(س) اختصاص داد و با اشاره به حدیث معروف «لولاک» گفت: حدیث قدسی معروفی در فضلیت حضرت زهرا(س) می گوید:«ای پیامبر اگر تو نبودی هستی را نمی افریدم و اگر علی نبود تو را خلق نمیکردم و اگر فاطمه نبود شما دو نفر را خلق نمیکردم.»

وی با اشاره به احادیثی از اهل سنت جایگاه رفیع حضرت زهرا(س) را در بین اهل سنت بیان و همچنین با استناد به ایات مختلف از سوره های قرآن فضایل و جایگاه حضرت زهرا(س) در نزد خداوند را برشمرد.

حجت الاسلام قانعی  همچنین نکاتی در خصوص مسائل و مشکلات نصرآباد بیان و به ارائه توصیه‌هایی جهت وحدت مسئولان و مردم در جهت آبادانی هر چه بیشتر این منطقه پرداخت.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.