محتوا محتوا

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس؛


نماینده مردم شهرستان های تفت و میبد در سفر به تفت یکی از اولویت های شهرستان تفت را حفظ آب موجود و پیگیری مسأله تأمین آب از سوی مدیران استانی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت؛ تعطیلات آخر هفته فرصت خوبی است تا نمایندگان مجلس شورای اسلامی با سفر به نقاط مختلف حوزه انتخابی خود با مشکلات آنان آشنا شوند و اهمیت حضور نمایندگان دارای آثاری همچون پیگیری های استانی و کشوری خواهد بود.

در هفته ای که گذشت؛ دکتر کمال دهقانی فیروز آبادی به دو شهر میبد و تفت سفر کرد و از نزدیک برخی مسائل و مشکلات را بررسی کرد که در نشستی با مسئولان کشاورزی شهرستان تفت و استان از جمله سجادی پور مدیر کل جهاد کشاورزی استان، فرماندار و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان در دفتر فرمانداری تفت، پیگیری و حل مشکلات کشاورزی شهرستان را خواستار شد.

وی با بیان اینکه با وضعیت کمبود آب، مهم حفظ آب موجود است بر حفظ قنوات تأکید کرد و افزود: از سوی دیگر لازم است با آفات بخش کشاورزی هم مبارزه شود.

نماینده تفت و میبد با اشاره به اینکه موضوع آب و کشاورزی اکنون اولویت اول شهرستان شده است گفت: لازم است این امر به عنوان اولویت اول تفت از سوی مدیران استان پیگیری شود.

دکتر دهقانی با تأکید بر ضرورت مشارکت مردمی در طرح ها و برنامه های جهاد کشاورزی ابراز امیدواری کرد: با همکاری مردم بتوان مشکلات و مسائل این حوزه را رفع کرد.

این گزارش می افزاید: نماینده مردم شهرستان های تفت و میبد در ادامه سفر یک روزه خود به تفت با اعضای جدید شورای شهر تفت دیدار و گفتگو کرد.

وی در دیدار با برخی اقشار مختلف مردم تفت، مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی آنان را پیگیری کرد و سپس با هیأت امناء امامزاده سید ابوالقاسم (ع)نصرآباد هم دیدار و گفتگو کرد.

این نماینده مجلس به همراه برخی مسئولان شهرستانی از کارخانه سنو پارس تفت هم بازدید کرد و توسعه صنعت بومی را در راستای حل مشکلات اشتغال خواستار شد.

انتهای پیام/ م*
 

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.