محتوا محتوا

شهردار تفت اقدامات نوروزی شهرداری را تشریح کرد


شهردار تفت گفت: 150 هزار نهال گل شامل رز، تراوان، زرشک زینتی، پیچ امین‌الدوله، داوودی، طاووسی، ابری نقره‌ای تولیدشده که مقداری از آن در سطح شهر کاشته شده و بقیه در حال کشت هست.

شهردار در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، در رابطه اقدامات شهرداری تفت در ایام نوروز گفت: شهرداری تفت همه‌ساله در ایام منتهی به سال و در سال جدید اقدامات در راستای آماده‌سازی شهر برای مسافران نوروزی و سال جدید انجام می‌دهد.

محسن فلاح بابیان اینکه کمیته نوروزی شهرداری تفت از اواخر بهمن‌ماه فعالیت خود را آغاز کرد، افزود: اقدامات نوروزی شهرداری با محوریت کمیته نوروزی در تفت انجام شد.

شهردار تفت در ادامه به تشریح مهم‌ترین اقدامات و پرداخت و اذعان داشت: کشیک کارمندان، کشیک آتش‌نشانان، تاکسی‌ها، تاکسی به یسیم و آژانس‌ها برای خدمات مطلوب به شهروندان و مسافران در ایام نوروز انجام شد.

وی به فعالیت‌های حوزه خدمات شهری شهرداری تفت اشاره و اذعان داشت: جمع‌آوری روزانه 15 تن زباله، جمع‌آوری نخاله‌های سطح شهر به میزان 100 ‌تن، رفت‌وروب معابر بر اساس درجه‌بندی، رفع سد معبر و ساماندهی دست‌فروشان و خورده فروشان ازجمله اقداماتی بوده است که در این حوزه انجام‌شده است.

فلاح همچنین از توزیع رایگان 26 هزار اصله نهال شامل سرو خمره‌ای، سروناز، ارغوان، اقاقیا، توت، کاج تهران و زیتون‌تلخ در آستانه نوروز خبر داد و گفت: هزار و 400 صندوق گل بنفشه در فضاهای سبز و 150 هزار نهال گل شامل رز، تراوان، زرشک زینتی، پیچ امین‌الدوله، داوودی، طاووسی، ابری نقره‌ای تولیدشده که مقداری از آن در سطح شهر کاشته شده و بقیه در حال کشت هست.

وی به جدول‌گذاری و زیرسازی بلوار آیت‌الله خامنه‌ای از میدان جهاد و آسفالت 20 هزار مترمربع از این مسیر اشاره کرد و تأکید کرد: همچنین بهسازی آسفالت معابر بلوار حسینی، راحت آباد و دهنو شهر تفت با پیشرفت 50 درصدی انجام‌شده است.

شهردار جدید تفت نصب تابلو خوشامدگویی به باغشهر تفت در ورودی شهر تفت، بهسازی آسفالت معابر، نصب پایه دوربین نظارتی در میدان قدس، کوه بری انتهای راحت آباد و گرمسیر جهت تعریض خیابان و کاستن از خطرات ترافیکی، لکه‌گیری معابر سطح شهر، تعویض پرچم‌های میدان‌ها و برج پرچم پارک شهیدان بنایی، روشن نمودن نورپردازی‌های سطح شهر، نصب المان ماهی در میدان امام حسین (ع)، نصب سفره هفت‌سین در بوستان پهلوان ابراهیم، چاپ 4 هزار نسخه نقشه و اطلاعات گردشگری چاپ بنر خوشامدگویی، نظافت و تسطیح رودخانه، شست و شوی جداول و المان‌ها، نظافت ویژه اماکن گردشگری، تاریخی و سرویس‌های بهداشتی عمومی، همکاری با ستاد اسکان شهرستان، همکاری ویژه با ناحیه مقاومت بسیج در برگزاری برنامه‌های فرهنگ در بوستان پهلوان ابراهیم، تجمیع ایستگاه‌های خدمات نوروزی در بوستان شهیدان بنایی را از دیگر اقدامات نوروزی شهرداری تفت بیان کرد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.