محتوا محتوا

هم اکنون عضو شوید؛


همزمان با فرارسیدن روز قدس، کمپین مردمی #اسرائیل_را_بر_می‌_چینیم، به راه افتاده است که طی آن مردم نسبت به نابودی اسرائیل اعلام آمادگی می کنند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، نزدیک به ۶۸ سال است که رژیم جعلی اسرائیل به دست پلید روباه پیر به خود هویتی پوشالی و نامیمون بخشیده و جنایتی از پی جنایتی دیگر در سرزمین های اشغالی قدس شریف پدید می آورد، اشغال به بهانه ای واهی و به قصد تاسیس پایگاه نظامی در خاورمیانه جهت اعمال فشار به کشورهای منطقه و دنبال کردن سیاست های خصمانه خود در این منطقه استراتژیک از جمله اهداف انگلیس برای تشکیل اسرائیل بود، سیاست فشار و تحمیل و جنایتی که قطعا هیچ آزاده مستقلی آن را بر نمی تابد، به همین منظور نیز بود که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامگزاری کردند و فرزند خلف ایشان مقام معظم رهبری نیز وعده آزادی قدس شریف را به صراحت بیان فرمودند.

از همین رو همزمان با فرارسیدن روز قدس، کمپین مردمی #اسرائیل_را_بر_می‌_چینیم، به راه افتاده است که طی آن مردم نسبت به نابودی اسرائیل  اعلام آمادگی می کنند.

لینک عضویت در این کمپین در تلگرام با آدرس https://telegram.me/joinchat/BkSn5D6i6tHhyNOt22CpXQ و در شبکه سلام با آدرسhttp://salamup.com/channels/removeisrae قابل دسترسی است.

«صبح تفت» از تمامی چهره های سیاسی، ورزشی، هنری و ائمه جمعه شهرستان تفت برای پیوستن به این کمپین دعوت می کند.

اخبار تکمیلی از چهره های شهرستان تفت که به این کمپین پیوستند؛ متعاقبا منتشر خواهد شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.