محتوا محتواشهرستان تفت امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند همدلی، آرامش و پیشرفت و توسعه در سایه امنیت است.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، با آغاز فعالیت استاندار جدید یزد، حرف و حدیث و کش و قوس ها در مورد تغییرات مدیریتی استان آغاز شد.

با حمایت های ائمه جمعه، اصحاب رسانه، نماینده مردم تفت و میبد و اقشار مختلف مردم تفت از ابقای فرماندار فعلی تفت و اصرار استانداری یزد برای تغییر فرماندار تفت و معرفی گزینه مورد نظر خود باعث شد تا کش و قوس ها در مورد تغییر فرماندار تفت بالا بگیرد.

حضور «محمود زارع رشکوئیه» در کسوت فرماندار تفت در چند سال اخیر و نگاه کلی و یکسان وی به همه مناطق شهرستان تفت با این گستردگی بزرگ باعث شده تا اکثر مشکلات و اعتراضاتی که پیش از این در شهرستان تفت وجود داشت به حاشیه برود.

اما با تغییر سیاسی فرماندار تفت و انتصاب گزینه هایی که سوابق مدیریت کافی و چندان روشنی ندارند باید شاهد دوباره ایجاد برخی اتفاقات و حواشی در شهرستان تفت باشیم.

اتفاقاتی نظیر مطالبه استقلال نیر به عنوان یک شهرستان، تغییر نقشه جغرافیایی تفت، الحاق نصرآباد به میبد و .... که هر یک بیش از آنچه که قابل تصور باشد، آبستن اتفاق های غیر قابل پیش بینی و ناگوار است.

امیدواریم مجموعه مدیریتی استان یزد، بیش از آنکه با نگاه سیاسی تغییرات مدیریتی را دنبال کند؛ ویژگی ها و مقتضیات هر منطقه را بررسی و سپس برای آن تصمیم گیری کند.

شهرستان تفت امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند همدلی، آرامش و پیشرفت و توسعه در سایه امنیت است.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.