محتوا محتوادبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر یزد در جلسه شورای معاونان ستاد با تاکید برضرورت حفظ شئون مذهبی و ایام خاص عزاداری بیان داشت: برنامه های فرهنگی به ویژه آموزش موسیقی باید در ایام عزاداری سالار شهیدان همراه با حفظ شئون باشد.

به گزارش صبح تفت به نقل از یزدرسا، حجت الاسلام محمد فخر الدینی دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر یزد در جلسه شورای معاونان ستاد با تاکید برضرورت حفظ شئون مذهبی و ایام خاص عزاداری بیان داشت: برنامه های فرهنگی به ویژه آموزش موسیقی باید در ایام عزاداری سالار شهیدان همراه با حفظ شئون باشد. وی با گلایه از بعضی آموزشگاه های موسیقی برای عدم رعایت حرمت ایام عزاداری در دوازدهم ماه محرم وروز شهادت امام سجاد از برخورد مناسب و به موقع مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی ومعاون فرهنگ وآموزش ستاد تشکر کرد.

در این نشست گزارش برنامه های هفته احیاء امر به معروف توسط معاونان ارائه شد. در این هفته حدود ۵۰ برنامه ددر سطح استان اجراشده است.

گرد هم آیی اعضای شوراهای امر به معروف ونهی از منکر اصناف و بازاریان یزد ودیدار اعضای این شوراها با علمای شهر از برنامه های معاونت مردم به دولت ومردم، زنگ آغاز سال تحصیلی با پیام دفاع مقدس و امر به معروف و برافراشتن پرچم امام حسین با پیام امر به معروف در روز اول مهر وابلاغ به ادارت وسازمان ها در موردفضا سازی رسمی ماه محرم با موضوع فریضتین و درج احادیث و پیام ها در سربرگ نامه و آموزش برخی از شوراهای امر به معروف ادارت از جمله برنامه های معاونت دولت به مردم عنوان شد.

معاونت فرهنگ آموزش وتحقیقات نیز معرفی کارشناسان به صدا وسیما و آموزش بیش از ۶۰۰ نفر از اعضای شوراهای امر به معروف وطلایه داران در مرکز استان وشهرستان ها را از برنامه های خود اعلام نمود.

گرد هم آیی بزرگ بسیجیان و ضابطان امر به معروف ونهی از منکر بسیج، نشست فرماندهان یگان های نظامی وانتظامی بامعاون دستگاه های نظامی وقضایی در باره راهکارهای گسترش فریضتین در این حوزه ها، نشست ضابطان امر به معروف حوزه های مختلف بسیج و دوره آموزشی راه کارهای گسترش امر به معروف برای ضابطان فرماندهان انتظامی استان ، تقدیر از بانوان باحجاب و تذکر به افراد باحجاب نامناسب توسط فرماندهی انتظامی از برنامه های حوزه معاونت دستگاه های نظامی و قضایی اعلام شد.

انتشار اخبار فعالیت ستاد توسط خبرگزاری ها ومطبوعات از جمله نشست خبری دبیر، درج اخبار و گفتگوی ویژه خبری معاون برنامه ریزی ستاد مرکز و دبیر ستاد استان، برنامه های کارشناسی و اعلام برنامه ها به صورت روزانه و دعوت از روحانیون و مبلغان استان برای تبیین فریضتین و مصادیق آن در طرح لبیک از برنامه های روابط عمومی اعلام شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان