محتوا محتوا

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر؛


بیش از 100 پروژه شهرستان تفت بصورت همزمان امروز با حضور رئیس سازمان ملی بهره وری ایران اقتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، صبح امروز(پنجشنبه) و در هشتمین روز ایام الله دهه فجر با حضور علی اکبر اولیا رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، محسن صادقیان معاون عمرانی استاندار، کمال دهقانی فیروزآبادی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی بیش از 100 پروژه کوچک و بزرگ با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

طبق برنامه ریزی انجام شده ساعت 10 صبح امروز غبارروبی قبور شهدا محله سرده تفت انجام خواهد شد و پس از آن جلسه شورای اداری شهرستان تفت به ریاست رئیس سازمان ملی بهره وری ایران تشکیل می شود.

پس از آن مسئولان با حضور در مناطق مختلف شهرستان تفت به افتتاح پروژه های پیش بینی شده خواهند پرداخت.

گازرسانی به 18 روستای دهستان سانیج با اعتباری بالغ بر 140 میلیارد ریال، بهره برداری از کارخانه ساخت آبشار موزیکال با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال و افتتاح کارخانه تانیا سرام گاریزات با هزینه  ای حدود 130 میلیارد ریال از مهم ترین پروژه های افتتاحی امروز خواهد بود

بهره برداری از آنتن های دیجیتال در مناطق مختلف روستایی، بهره برداری از شبکه های آبیاری نوین و گلخانه گل رز، افتتاح سایت های BTS روستایی، بهره برداری از گلزارهای شهدای والامقام در نواحی روستایی و دهها پروژه در حوزه زیرسازی و آسفالت و جدول گذاری جاده ها و مسیرهای مواصلاتی روستایی و ... از جمله پروژه هایی است که امروز به طور همزمان به بهره برداری خواهد رسید.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.