محتوا محتوا

صبح امروز؛


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت گفت: 120 دانش آموز تفتی صبح امروز برای بازدید از سرزمین های راهیان نور اعزام شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت، از اعزام کاروان دانش آموزی شهرستان تفت به سرزمین های راهیان نور خبر داد و گفت: 120 دانش آموز تفتی صبح امروز چهارشنبه در قالب 3 اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

 

سرهنگ «علیرضا زارع»، با گرامیداشت ایام الله دهه فجر، آشنایی با سیره شهدا و دلاوریهای رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس را از مهمترین اهداف این سفر دانست و گفت: سرزمین راهیان نور بستری برای آشنایی نسل جدید با فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج فرهنگ شهداست.

زارع، افزود: این کاروان متشکل از دانش آموزان پسر پایه متوسطه دهم و یازدهم است که به همراه مربیان و راویان علاوه بر بازدید از هویزه، شلمچه، اروند کنار، خرمشهر، فتح المبین و معراج شهدا به آموزش مهارت درس آمادگی و دفاعی می پردازند.

وی تصریح کرد: این اردو را که از امروز چهارشنبه به مدت 4روز برگزار خواهد شد، 2 روحانی، 3راوی و 3 پزشک و پرستار همراهی می کنند.

زارع، اذعان داشت: تجدید خاطرات حماسه‌ رزمندگان اسلام، آشنایی با دستاوردهای دفاع مقدس، تجدید میثاق آنان با شهدا و فراگیری فرهنگ شهادت توسط دانش آموزان از سایر اهداف این اردوهاست.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.