محتوا محتوا

جزییات جدید از حادثه شهرک صنعتی بخ و گاریزات تفت:


مسئول واحد آتش نشانی شهرداری تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت به تشریح جزئیات حادثه شهرک صنعتی بخ و گاریزات تفت پرداخت و گفت: بوی بد، گاز در محیط محبوس و خفتگی درون روغن باعث فوت دو نفر شده است.

مسئول واحد آتش نشانی شهرداری تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت در رابطه با حادثه روز گذشته در شهرک صنعتی بخ و گاریزات شهرستان تفت گفت: ساعت 13:15 روز گذشته شنبه طی تماس تلفنی با مرکز فوریت های 125 تفت اعلام شده که فردی در درون منبع ماده ای قیر مانند که برای پوشش آسفالت استفاده می شود در یکی از کارخانه های شهرک صنعتی بخ و گاریزات، گیر افتاده است و بخاطر تنگی نفس و لغزنده بودن نبردبان داخل منبع قادر به بیرون آمدن نیست.

«کاوه» با بیان اینکه همزمان با اعلام به واحد فوریت های 125، واحد آتش نشانی شهر نیر به محل اعزام شد اما به دلیل نداشتن امکانات کافی قادر به امدادرسانی کامل نبود لذا واحد آتش نشانی تفت با هماهنگی هلال احمر به محل اعزام شد که بخاطر بعد مسافت 85 کیلومتری پس از یک ساعت و نیم به محل حادثه رسید.

در طول مدت اعزام به محل حادثه، 4 نفر دیگر از جمله صاحب کارخانه و فرزندان وی برای کمک به آن فرد وارد منبع می شنوند که دو نفر به علت نفس تنگی افتاده و در قیر غرق می شوند، 2 نفر به کمک صاحب کارخانه از منبع بیرون آمده و رییس کارخانه هم با حضور تیم آتش نشانی و هلال احمر تفت نجات پیدا می کند و سپس عملیات خروج دو فوتی از داخل روغن آغاز می شود.

وی در مورد علت فوت این دو نفر گفت: این قیرها حرارت نداشته داده اند بلکه بوی بد، گاز در محیط محبوس و خفتگی درون روغن باعث فوت این دو نفر شده است و سه مصدوم هم به همین خاطر دچار مشکلات تنفسی بودند به بیمارستان اعزام شدند.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.