محتوا محتوا

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان یزد:


معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره)در نظر دارد 300 مددجوی تحت حمایت را به همایش بزرگ اربعین حسینی اعزام کند.

به گزارش صبح تفت به نقل از یزدامروز، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان با بیان اینکه طی شش ماهه نخست سال 96 یکهزار و 462 مددجو به مشهد مقدس، شیراز و قم و ۲۵۲ نفر به عتبات عالیات اعزام شده اند گفت: این نهاد در نظر دارد 300 مددجوی تحت حمایت را به همایش بزرگ اربعین حسینی اعزام کند.

حجت الاسلام علی محمد اسلامی منش، با بیان اینکه زنان سرپرست خانوار، دختران در آستانه ازدواج و دانش آموزان تحت حمایت از جمله مددجویان بهره مند از برنامه های اردویی این نهاد هستند افزود: این نهاد به منظور تقویت بنیه اعتقادی و دینی مددجویان تحت حمایت نسبت به اعزام آنان به اماکن زیارتی همچون مشهد مقدس، عتبات عالیات، قم و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی مختلف در قالب این دوره های اردویی اقدام می کند.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه سرانه اعزام هر مددجو به اردوی زیارتی مشهد مقدس و قم ۲۰۸ هزار تومان و سرانه اعزام هر زائر به زیارت عتبات عالیات ۸۵۰ هزار تومان است، گفت: در مجموع  یکهزار و 714 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان یزد در شش ماهه نخست سال 96 به اردوی زیارتی، آموزشی عتبات عالیات، مشهد مقدس، قم و شیراز اعزام شده اند.

وی درباره نحوه مشارکت خیران در اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به اردوهای زیارتی هم اظهار داشت: نیکوکاران علاقه مند به مشارکت در اعزام مددجویان تحت حمایت این نهاد به اردوهای زیارتی می توانند در قالب طرح «شوق زیارت» در این کار خداپسندانه با کمیته امداد همکاری کنند.

اسلامی منش اضافه کرد: علاقه مندان برای مشارکت در این طرح می توانند به سایت شوق زیارت به آدرس «shogheziarat.ir» مراجعه و از نحوه پرداخت کمک های نقدی و غیرنقدی خود اطلاعات بیشتری کسب کنند و یا با شماره گیری# ۰۳۵*۸۸۷۷*  در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.

گفتنی است سال گذشته دو هزار و ۲۵۸ نفر از مددجویان تحت حمایت به اردوی زیارتی، آموزشی مشهد مقدس، ۸۶ مددجو به سفر زیارتی عتبات عالیات و ۸۶ نفر نیز به قم اعزام شده اند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.