محتوا محتوا

نائب رییس اتاق اصناف یزد:


نائب رییس اتاق اصناف یزد در اجلاس سراسری اصناف این استان گفت: 40 هزار واحد صنفی دارای پروانه کسب در استان یزد فعالیت دارند.

به گزارش خبرنگار صبح تفت، هشتمین اجلاس یک روزه اتاق های اصناف استان یزد پیش از ظهر امروز دوشنبه در شهرستان تفت برگزار شد.

فرماندار تفت در این همایش با تبریک اعیاد پیش رو و خیر مقدم به حضور مسئولان استان های اصناف استان یزد در شهرستان تفت گفت: شهرستان تفت به جهت قرارگیری در دامنه شیرکوه از آب و هوایی خنک و ییلاقی برخوردار است که همین موضوع باعث شده تا در ایام تعطیل تابستان، بهار و حتی زمستان پذیرای خیل عظیمی از گردشگران و مسافران سراسر استان یزد است.

محمد محامدی، با بیان اینکه شهرستان تفت در پایان هفته پذیرای حدود 250 هزار مسافر است، خاطرنشان کرد: شهرستان تفت زیرساخت برای تحمل این بار جمعیتی را ندارد و ما در همه جلسات استانی و کشوری تاکید داشته ایم که نگاه به تفت باید یک نگاه کلی و متفاوت باشد.

وی با اشاره به نقش پررنگ اصناف در کمک به کشور در شرایط بحرانی اذعان داشت: بازاریان همیشه با حضور و حمایت پررنگ خود در مواقع ضروری به کمک کشور آمده اند و راهگشای مشکلات بوده اند.

محامدی تاکید کرد:  بازاریان در وضعیت فعلی اقتصادی که به خوبی از آن به عنوان جنگ اقتصادی نام برده می شود نقش بسیار مهم و موثری دارند و امیدواریم در این برهه از زمان نیز بازاریان و اصناف با تدابیر و حمایت خود به یاری کشور بشتابند.

نائب رییس اتاق اصناف استان یزد نیز در نشست، اذعان داشت: این همایش که با حضور هیئت مدیره و رئیس اتاق های اصناف یزد برگزار شده است به صورت سه ماه یکبار با هدف بررسی مشکلات و تبیین دستورالعمل های جدید برگزار می شود.

«حسن ضیائی» با بیان اینکه 40 هزار واحد صنفی در استان یزد فعالیت دارند، افزود: هشتمین همایش اتاق های اصناف یزد با انتخابات نمایندگان استان در اتاق اصناف ایران همزمان شده است.

وی ادامه داد: بدین ترتیب در این همایش 50 نفر اعضای هیئت مدیره و اتاق اصناف یزد با رای خود 2 نماینده از واحد صنفی توزیعی و تولیدی را برای حضور در اتاق اصناف ایران انتخاب خواهند کرد و همچنین رئیس اتاق اصناف یزد نیز به صورت انتصابی به عنوان دیگر نماینده در این اتاق حضور خواهد داشت.

وی در رابطه با اقدامات اتاق اصناف یزد برای مقابله با احتکار گفت: اتاق اصناف یزد در کنار سایر نهادها مانند سازمان صنعت و معدن، تعزیزات حکومتی بازرسی ویژه و مداوم را از بازار انجام خواهد داد.

انتهای پیام/م*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اخبار شهرستان اخبار شهرستان